No ma ei saa aru, kuidas need liigsed kilod lühikese ajaga turja hüppasid? Nagu ikka, kergelt tulid ja vaevaga lähevad. Küllap on seda tundnud paljud naised. Seekordne ajakiri on suviselt pungil tervisliku toitumise nippidest ja mulgi tekkis kiusatus, et ehk peaks ülekilodele lähenema mingil uuel moel. Samas kutsub sisehääl korrale, et tegelikult tean, mis mulle sobib. Imetlus­väärselt heas vormis Katrin Siskagi räägib võitlusest nätsuna külge kleepunud sünnitusjärgsete kilodega. Proovis temagi igasugu imeasju, kuid kõige paremini toimis iseenda sisetunde kuulamine. Lugedes meie ajakirjast inimestest, kes on leidnud sobiva toitumisviisi, olen järjest enam veendunud, et tervislik menüü on individuaalne. Tuleb leida endale parim.

Selles ajakirjas on kaks spordilugu, mille kirjutajaid kadestan. Oleksin ise tahtnud katsetada golfimängu ja saada õpetussõnu surfilaual seismiseks. Mis seal ikka, võtan need alad ette omal käel. Juba sel suvel. Golfi oleks põnev koos kaasaga harrastada või vähemalt võiksime koos proovida. On ju see spordiala üks sotsiaalsemaid üleüldse.

Nagu surfiloo kirjutaja Evelin Kivilo-Paas ütleb, nautis ta seda, kuidas kolmetunnise merel mässamise ajal pea tühjaks tuuldus. Oli vaid meri ja tuul ning soov laual paremini hakkama saada. Eelmisel suvel katsetasin minagi surfilaual seismist, sain purje püsti ja isegi tuule purjesse. Tunne oli seesama, mis Evelinil – jäägitult merel pusimisele keskenduda on mõnus.

Hele-Mai Alamaa kirjutatud lugu Lapimaal matkamisest septembris, mil ääretuid Põhja-Soome lagendikke valitseb värvimöll, veenis mind: tahan seda kogeda. Ehk koos perega?

Nautige teiegi suvist valgust ja värsket õhku ning unistame ilusast sügisest!