“Põhimõtteliselt pole midagi muutunud peale perekonnanime. Ikka on sama kiire kui ennegi,” ütleb Tanja, kes mõne kuu eest Itaalias oma pikaaegse elukaaslase Mikk Saarega (36) abiellus.

“Põhiaur on loovtööl, mõttetegevus käib mul 24/7. Vahepeal ei jää magamagi, sest ma ei saa oma mõtteid välja lülitada. Peas keerlevad meloodiad, sõnad, mõtted videotest ja fotodest,” ütleb ta. Parasjagu salvestatakse saateid “Su nägu kõlab tuttavalt”, kus Tanja on kohtunik, lisaks aitab ta stilistika, liikumise ja laulusõnadega ansambli La La Ladies tüdrukuid ning kõik oma vabad hetked veedab ta stuudios, kus töötab uue materjali kallal.

Tantsukavad, esitlused, kokkulepped ruumide kasutamiseks, kostüümide stiliseerimine, plaatide väljaandmine – enamiku neist asjadest teeb Tanja ise. “Kui oskaks õmmelda, siis õmbleks ka. Mul on ainult Timo (Vendt), kellega koos muusikat teen. Loominguline kaos on minu rutiin ja praegu ma ei igatsegi muud. Mulle meeldib luua tekste, meloodiaid, visuaale.”

Tema värske abikaasa Mikk teab seda “rutiini” omast käest, seepärast valitseb nende vahel hea teineteisemõistmine. “Looming on meie elu,” võtab Tanja kokku.