Vabal ajal hoianjuukseid lahti

Maratoonaritest kolmikõdede trio kõige pisem liige Lily Luik (30) eelistab iluhoolduses looduskosmeetikat ja Eesti tooteid. Sage pesemine ja juuksekummi kandmine teevad juustele liiga, mida Lily tasakaalustab palsamite, maskide ja niisutavate spreidega.

1. Kuidas hooldad oma nägu?

Iga päev pesen nägu veega, puhastan erinevate vahenditega ja niisutan. Kord-paar nädalas teen puhastavaid näomaske.

2. Kuidas treeningud su näohooldust mõjutavad?

Kuna pesen nägu sageli, muutub nahk kuivaks ning vajab niisutust ja toitvaid kreeme. Sage väljas päikese käes viibimine pleegitab kulme ja ripsmeid, seetõttu käin korra kuus kosmeetiku juures kulme värvimas ja modelleerimas ning ripsmeid värvimas.

3. Sinu lemmik-näotooted?

Eesti kaubamärgi Puhas Loodus tooted: poore ahendav ja puhastav näovesi, kooriv ja sügavpuhastav kreem, puhastav näopesugeel, niisutav ja kaitsev 24 h kreem. Natura Siberica öökreem näole.

4. Kuidas hooldad juukseid?

Iga päev pesen juukseid šampooniga ja niisutan palsamiga. Korra-paar nädalas teen niisutavaid ja toitvaid juukse-maske ning paar korda kuus üritan teha maski oliivi- ja kookosõliga. Paari kuu tagant käin juuksuris juukseotsi lõikamas, värvin väljakasvanud juuri.

5. Kuidas treeningud su juuksehooldust mõjutavad?

Sage pesemine ja juuksekummi kandmine ning päike kuivatavad mu juukseid, eriti otsi. Sellepärast tulebki sageli niisutavaid maske teha. Jätan juukseotstesse toitvaid palsameid ja piserdan juustesse niisutavat spreid. Vabal ajal üritan võimalikult palju juukseid lahti hoida, lasen neil puhata.