Jutud üheskoos treenimisest said alguse juba mullu suvel. “Mirko Rajas ütles, et oleme paksud,” meenutab Anti. “Olime Sloveenias teatri väljasõidul ja seal olid tasuta toidutalongid. Käisime kogu aeg söömas ja kõik olid väga vormist väljas,” tõdeb Mirko.

Mirko ütleb, et kuus aastat tagasi teatrikooli lõpetades oli ta heas vormis, aga kui teatrisse tööle tuli, jäi sport tagaplaanile. “Tekkis pere, sündisid lapsed, hakkasin palka saama ja elu läks liiga heaks – füüsilisele poolele ei pööranud ma enam tähelepanu.”

Taavi kokkupuude spordiga sai alguse teatrikoolis. “Siis oli elus esimest korda nii, et kehas ei olnud ühtegi üleliigset grammi rasva. See oli jube hea tunne. Teatris vorm mingi aja jooksul kadus,” kirjeldab Taavi oma käekäiku.

Anti on käinud nii maadlus- kui ka suusatrennis, ent temagi sai suure koormuse just näitlejaks õppides. “Teatrikool pole sport, vaid ettevalmistus näitleja elukutseks, mis käib ka füüsise kaudu. Tuled tööle, nii palju füüsist ei rakenda ja kõht hakkab kasvama. Nüüd on elutempo teine, me kõik oleme abielus ja laste isad. Nimetan seda heaolukõhuks, et natukene mõnus on olla.”

Kõik kolm tunnistavad, et varasemaga võrreldes on iga aastaga järjest raskem lisandunud kilodest lahti saada. Jõuti ühisele arusaamale, et näitleja jaoks pole ülekaal kõige parem. “Mirko provotseeris, et kas te ei arva, et oleks aeg. Alguses me Antiga punnisime vastu, et mis see kõik maksma läheb, aga jäime siiski nõusse,” lisab Taavi.