Rita Rätsepp paelub

Ma ei ole tegelikult Tervis Plussi regulaarne lugeja. Nüüd sattus ajakiri ilusalongis üle mingi aja kätte ning olin meeldivalt üllatunud. Esiteks kohe aitäh paberi kvaliteedi eest. See on käe all palju meeldivam kui tavaline klantspaber. Rita Rätsepa lugu lugesin esimesena. See naine on mind pikemat aega paelunud. Jah, ka näitlejana, kuid eelkõige eluterve suhtumisega, naturaalset positiivsust täis inimesena.

Teine lugu, millele hooga kaasa mõtlesin, oli Piret Ärmi oma. Paanikahoogude all kannatajaid on väga palju ja suur osa neist ei oska seda haiguseks pidada. Kui saaks seda mõtet rohkem ühiskonnas levitada, et palju on mõtlemises kinni ning on olemas tehnikaid, millega ise ennast iga päev aidata. Juba see aitab, kui tead, et abi on mõnikord käeulatuses.

Mari-Liis D.

Ma ei ole külmuvate sõrmedega üksi

Huvitav oli lugeda Klari külmunud sõrmedest-varvastest, sest nüüd ma tean, et ma pole ainus. Lumesõjas ja memme ehitamises jätan ma kuulide-pallide vormimise pigem teiste hooleks.

Talveilu on ka aknast hea imetleda. Kuigi pean tunnistama, et suureks abiks on mulle sel talvel soetatud akudega kindad, viimaks midagi, mis aitab! Küll jääb nendest väheks, et teha teoks elukaaslase suur unistus, võtta ette reis Alaskale, aga Eesti talve olen õppinud rohkem nautima! Rohkelt rõõmu ja soojatunnet!

Siret