Lapsena unistas Katrin erinevatest ametitest – kord tahtis saada arstiks, siis õpetajaks. Parim unistus oli hakata raamatulugejaks, aga kahjuks selle töö eest ei maksta. Tartu ülikoolis õppis ta ajalugu, maandus hoopis Kuku raadios ja nüüd teavad eestlased teda juba viimased kuus aastat hommikusest otsesaatest “Terevisioon”, mida ta juhib koos Urmas Vainoga.

“Puhas juhus,” ütleb ta televisiooni jõudmise kohta. Ent mõnikord viivad just juhused sind sinna, kus on õige koht, ja Katrini puhul on see kindlasti nii. “Tunnen oma tööst rõõmu. Naudin seda, mida teen.”

Sisseelamine nõudis küll energiat, aga Katrin sai hoo sisse ja see ind pole senini raugenud. “Töö võikski ju olla rohkem rõõm kui piin. Miks peaks inimene end vabatahtlikult kiusama?” küsib ta retooriliselt.

Hiljuti kirjutasime, kuidas “Terevisioon” paiskas oma eelmise saatejuhi Marko Reikopi unerütmi aastateks pea peale. Selgub, et ka Katrin on loomult öökullitüüpi, kelle energiatase tõuseb vastu ööd ja kes hommikuti magaks pigem kauem. Samas on ta võimeline muutustega kiiresti kohanema. Ta on endale selgeks teinud, et nüüd on elu teistmoodi ja argipäevadel tuleb ärgata kell viis, mil terve ülejäänud pere alles rõõmsalt põõnab.