Tiina on tubli pilateses käija, igal neljapäeval sõidab ta selleks Sakust Keilasse. See on tema kvaliteetaeg ja üldjuhul ta Kaia Heinlehe tunnist mõjuva põhjuseta ei puudu. Novembri alguses puudub, sest istub koos mehega EMOs.

Mullu mais oli tema šotlasest abikaasa Peter keelde hammustanud. Kellega meist poleks seda elu jooksul juhtunud? Veidike pakitseb ja siis paraneb. Aga Peteril ei paranenud. Kuigi erilisi vaevusi pole, läheb Peteri perearst näost kaameks, kui pool aastat hiljem tema keelt näeb. Ta saadab mehe viivitamatult EMOsse. Cito! Enam oodata ei tohi, sest asi tundub olevat halb.

Perearst kahtlustab keele­kasvajat ja karm diagnoos saabki veel karmima kinnituse. Tegu on halvaloomulise variandiga. Kombitsad pole väidetavalt veel lümfidesse jõudnud. Paar on relaxed, kui kasutada nende endi sõnu. Kui relaxed sellises situatsioonis üldse olla saab, seda teavad ainult asjaosalised ise.

Iga pott leiab paraja kaane

“Jalgpall on parem kui seks,” laulis Smilers kunagi ja just jalgpall mängis paari tutvumisloos kandvat osa. Aasta oli 2004, kui Peter Cheney saabus siia tõelise fännina Eesti-Šotimaa mängu vaatama.

“Võitle, Eesti, võitle!” karjus omadele tribüünil kaasa ka Tiina. Keegi ei tea, kas tegemist oli saatusega või oli see puhas juhus, aga kokku need kaks said. Juttu jätkus kauemaks ja tunti hingesugulust. Mitte filmilikku, vaid päriselulist, sellist, mida kõik meist kogeda ei saa. Ilmselt