Kuu ja keha

​Et horoskoobist igapäevast kasu saada, tasub jälgida Kuu liikumist. Kuna Kuu on muutumises, pole mõtet kõiki kasvamisi-kahanemisi ja ühest päikesemärgist teise liikumist kirja panna. Hea on teada aga üldisi põhitõdesid.

Kuu loomisel alusta uute ettevõtmistega. Plaanisid trenni minna või dieeti alustada – tee seda nüüd. Valutundlikkus on veidi väiksem, seepärast püüa Kuu loomisperioodi paigutada protseduurid, mis võivad haiget teha. Hea aeg vabaneda sõltuvusest (näiteks suitsetamisest).

Kasvav Kuu on sinu sõber, kui tahad tugevdada immuunsüsteemi või korrigeerida toitumist ja teha trenni lihaste kasvatamise eesmärgil. Sinu organism võtab vastu kõike, mida pakud, seepärast eelista tervislikke valikuid ning ole ettevaatlik alkoholiga. Pöörad seisu enda kasuks, kui toidad nahka ja juukseid maskidega, naudid massaaži ning häälestad end vaimselt üha enam saavutama. Kui soovid, et juuksed kasvaksid kiiremini, käi sel ajal juuksuris.

Täiskuu on maagiline ja kaunis. Varu aega ootamatuks inspiratsiooniks ning proovi koormusvaba päeva, leia võimalusi mediteerimiseks, lemmikraamatute lugemiseks ja heas seltskonnas ajaveetmiseks. Massaaž jätab keha kauaks heasse toonusesse, juukselõikus paneb juuksed hästi hoidma ning tõhus trenn teeb rõõmsaks nii keha kui ka hinge. Mõistlik on end füüsilise tegevusega väsitada, sest vahel esineb sel perioodil ka unehäireid.

Kahanev Kuu on sinu toetaja, kui tahad vähendada kehakaalu, saada lahti tselluliidist, aknest või mõnest muust nahaprobleemist. Kui soovid, et juuksed kasvaksid aeglasemalt, ajasta juuksuriskäik siia, kui tahad, et nahk püsiks karvavaba, pane kinni depilatsiooniaeg. Kui organism on stressis, võta aeg massaažiks, samuti võid paluda kosmeetikul teha naha sügavpuhastuse. Psühholoogiliselt on praegu hea lasta lahti kõigest, mis koormab hinge ja teeb haiget.

Jäär

21. märts – 20. aprill

Jäärade tervise­edendusaasta algas tegelikult juba eelmise aasta lõpus, kui nii mõnedki neist tundsid, et tahaks oma tervise heaks senisest rohkem teha. Ühtesid ajendas soov, et rõivad paremini seljas istuksid, teisi tõdemus, et enesetunne võiks parem olla, kolmandaid kannustas tagant armastuse mõrkjasmagus vägi – kõik need põhjused on ühtjagu õiged ja austusväärsed.

Jäära loomus on saavutustealdis ja võistluslik, seega teeb kellegagi koos treenimine talle rõõmu ning mida võrdväärsem on trennikaaslane, seda põnevam on päev-päevalt mõõtu võtta, kes parema tulemuse saab. Jäär on ka piisavalt tark teadmaks, et seatud ees­märgid saavutatakse üksnes mõnusa enesetundega.