Kui Hanna esimeses näosaates lavale astus, küsisid ilmselt paljud üllatunult, et kes see veel on. Mõni siiski mäletas teda filmist “Must alpinist”. Et Saaremaalt pärit tüdruk laulab nagu kulda, teati aga väikeses ringis. Hanna igapäevatöö on hoopiski kaadritagune – ta on copywriter ehk tema tööks on reklaamiideede, reklaamtekstide ja -sloganite loomine. Õppinud on Hanna samuti reklaami.

Tallinnas on neiu elanud vaid viis aastat ning mõnus saaremaine ö reedab tema päritolu kohe. Pärast gümnaasiumi tahtis ta saada näitlejaks ja saigi sisse lavakunstikooli. Saaremaal oli aktiivne tüdruk igasugustes etendustes kaasa löönud ning kodukandis olnud omamoodi tegija. “Tallinna tulles selgus aga, et siin on hoopis teistsugune maailm ja konkurents palju tihedam. Ma ei harjunud lavakas ära. Käisin seal pool aastat, kuid kogu aeg tundsin, et seda kõike on minu jaoks liiga palju – väga pikad päevad, mida saatis pidev koduigatsus. Koolil polnud viga mitte midagi, aga mina olin selle jaoks liiga noor ja kogenematu,” räägib ta nüüd.

Lavakoolist tuli ta ära ja hakkas Tallinna Ülikoolis reklaami õppima. Sellel alal üllatas teda alguses, kui olulised on sidemed. “Mulle tundus, et kõik tööotsad liiguvadki vaid tänu tutvustele. Minul ei olnud reklaamimaailmas ühtegi tutvust ja mul vedas, et jala ukse vahele sain. Näitlemisega aga on küll nii, et kui oled tundmatu ja keegi sind ei soovita, siis on sellel alal esialgu väga raske läbi lüüa. Kuid eks see ole ka muudes valdkondades nii.”